Dag 11

Slowakije, Kováčovce

Gisteren avond lagen we er voor ons doen op tijd in, 22.30u. Om 07.00 was ik wakker en na een kwartier er uit gegaan. We wilde vandaag weer verder en hoe eerder we weggaan hoe eerder we weer op de volgende camping zijn.
Om 08.40 reden we de camping af. De route stond ingesteld op camping Sokol maar het was niet de bedoeling daar vandaag aan te komen.
Na anderhalf uur een pad ingeslagen en de camper aan de kant gezet. Een mooie plek voor een koffie pauze. Kon balou ook gelijk ff de benen strekken.
We waren er nog niet helemaal over uit naar welke camping we zouden gaan dus maps geraadpleegd en uit gekomen op de Moongarden.
Fred heeft ze gebeld en we waren welkom. Het is van Nederlandse eigenaren, Wim en Ellen. Ze hebben deze camping nu bijna 10 jaar en hebben er iets heel moois van gemaakt. Het zit aan een doodlopend straatje. Aan de voorkant zou je niet zeggen wat voor moois er aan de achterkant te zien is.
We kregen een leuke plek toegewezen met uitzicht over het land. Een hertje hebben we al voorbij zien lopen.
Bij aankomst zag ik ook al een roofvogel vliegen en vóór am de weg is een bewoond ooievaarsnest.
Er is een buitenkeuken waar je gebruik van mag maken en wanneer je iets uit de gevulde koelkast pakt dan even opschrijven wat en hoeveel.
Ik was nog even met de camera op stap geweest vanmiddag maar daar was het eigenlijk te warm voor dus dat was van korte duur.
Savonds zijn we op de scooter gestapt en in een dorp over de grens met Hongarije wat gaan eten. Raakte we ook weer van de florinten af die al 5 jaar in fred zijn portefeuille zaten.
Terug op de camping met baloutje gewandeld en daarna buiten aan een koppie thee.
Het is een zwoele zomeravond.
Hadden we geweten van deze mooie camping dan hadden we hier langer gebleven maar de volgende camping hebben we een aantal dagen geleden al gereserveerd en daar is het ook mooi. Dus we gaan morgen weer verder.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.