Dag 5 pottenstein

Duitsland, Pottenstein

Vanmorgen eerst met balou een stuk gelopen,  deze weg ging omhoog langs de bergwand waar ook een maria beeld staat. Deze schijnt er neergezet te zijn vanwege een veilige terugkeer voor iemand die diende in de eerste wereldoorlog.  In 1957 is door de plaatselijke geestelijke de plek heilig verklaard.
Ik ben nog een stuk doorgelopen en kwam op een gegeven moment een open stuk grasland tegen.  In de hoop dat ik misschien een of ander dier zou spotten zijn balou en ik van het pad af gegaan en het veld ingelopen.  Niks gezien natuurlijk,  maarja wie niet waagt wie niet wint.
Bij terugkomst had Fred de tafel gedekt en verse broodjes gehaald die we die avond er voor hadden besteld.
Het zonnetje probeerde heel voorzichtig door te breken en even later zaten we lekker aan een koppie.
Vlak na de middag gingen we weer op de scooter, Fred had gelezen dat er ergens een grot was wat je bezichtigen kon dus daar ging de trip naar toe. We gingen met een gids (En nog een hele groep mensen) de grot in. Persoonlijk vond ik het niet zo heel erg spannend,  we hadden in onze vorige vakantie een grot bezocht daar was deze niks bij. Aan het einde van de wandeling wat gegeten en gedronken en daarna weer verder op de scooter.  Fred wilde naar een uitkijktoren maar die konden we zo gauw niet vinden.  We reden dus maar door op de scooter en besloten via een toeristische route terug naar de camping te rijden. Onderweg om mij heen kijkend (Ik zat achterop) of ik nog iets kon spotten.  En ja hoor opeens zag ik hem zitten in de boom, een roofvogel. Ik vroeg Fred te stoppen maar er reed ook nog een auto achter ons dus dat ging zomaar niet.
Scooter gekeerd, stukje terug rijden.  Ik stap af en loop richting bomen, weg vogel. Shit.  Dat beest had ons natuurlijk al lang al gezien en al 3x gehoord.
We zijn weer naar de camping gereden waar balou weer blij was om ons te zien.  Het zonnetje brak nog even door wat helaas van korte duur was want al snel kwam er een bui.
Morgen gaan we weer verder dus de scooter heeft Fred weer achter op de camper gezet.  Gelukkig liet hij ons vandaag niet in de steek.
In het restauant een hapje gegeten dus we kunnen er weet even tegen.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.