Vanmorgen ben ik na het ontbijt eerst maar boodschappen gaan doen in Velki Krtis. Meestal doen we dat aan het einde van de ochtend maar op vrijdag kan het nog wel eens druk zijn.
Er zijn weer gasten vertrokken waaronder de jongens op de fiets, één van hun was gisteren ziek en Vanmorgen niet topfit. Ze besloten toch te gaan fietsen want ze moesten uiterlijk morgen in Boedapest zijn. Waarschijnlijk omdat ze op die datum een treinticket hebben.
Ik zei tegen Fred ze kunnen ook met jou mee rijden als je toch morgen die kant op rijdt maar nee dat aanbod sloegen ze vooralsnog af.
Ik ben na de middag de keuken in gegaan en heb een appeltaart gebakken met uiteraard appels uit eigen tuin. Ik had aardig wat appels geplukt en heb van de rest appelmoes gemaakt.
Er kwamen weer gasten op de camping waaronder verschillende gezinnen met kinderen.
We konden deze keer zelf op tijd eten omdat we niet hoefde te koken voor gasten hierdoor kon ik na het eten nog een wandeling maken met Bessie. Ik nam deze keer de camera mee want je weet maar nooit wat je tegen komt.
Bessie kwam in iedergeval de hond van onze huurders tegen. Mr was hem aan het uitlaten en ze waren beide lekker aan het ravotten.
We zijn doorgelopen, ik heb de bijeneters wel gehoord maar had het idee dat ze met z'n allen verderop in een boom zaten.
Ik heb wel een hert in het gewas zien zitten en in de verte een paar zien lopen. We zijn het land van de boer overgestoken en langs de Ipel terug gelopen. Een wandeling van ongeveer een uur. Aan deze kant ook een hert gezien en die op de gevoelige plaat vast gelegd.
Ik hoopte nog een bever te spotten maar helaas, niks van dat.
Terug op de camping was buurman Gijs net weg, hij kwam een doos frikadellen brengen. Een kennis had ze meegenomen uit Nederland vandaan. Gijs vroeg vorige week of we ook interesse hadden, ik zei ja hoor dat lusten we wel. 😋
Geschreven door Fredenestheropavontuur