Vandaag was het weer een mooie zonnige dag, dus we zaten om 10.00 al weer buiten aan de koffie.
We hebben samen het doek van het springkussen weer vast gezet. Het leek eerder wel een zwembad maar het water is zakkende dus tegen de tijd dat er kinderen op gaan springen zal het water wel weg zijn( hoop ik).
Ook heeft Fred de schommels weer opgehangen. Dus mochten er kinderen komen dan kunnen zij zich uitleven.
Vanmorgen bij de schapen geweest maar daar is alles nog rustig. Als je er voor gaat zitten dan komen ze gewoon naar je toe. Ze vinden het lekker om even te kroelen.
We zijn samen na de lunch met Bessie aan de wandel gegaan en na een sapje ging Fred op de fiets naar Olga (Olenka) om een doos eieren te halen. Die had hij dinsdag al bij haar besteld toen hij haar toevallig tegenkwam. We zijn de afgelopen dagen meerdere keren bij haar aan de poort geweest maar steeds was ze niet thuis. Uiteindelijk vanmiddag dus wel en kwam Fred met een doos eieren teug en een zadel in zijn hand.
Tijdens het fietsen is de zadelpen afgebroken dus dat is niet zo mooi. Fred is er zonder kleerscheuren vanaf gekomen maar voorlopig niet fietsen dus en dat is jammer.
Fred heeft bij He-man een nieuwe zadelpen besteld dus dat kan nog even duren voordat hij hier is. Niks aan te doen.
Geschreven door Fredenestheropavontuur