Woensdag ochtend vroeg opgestaan, vandaag rijden we naar Duitsland. Eerst ontbijten daarna spulletjes opruimen en watertanken. Het is wel handig om daarvoor een tuinslang met koppeling bij je te hebben , waren we toch iets vergeten. En ojaa een kaasschaaf maar dat is pinuts.
Daarna een tankstation opgezocht, die vonden we in vianden. Leuke plaats waar we 25 jaar geleden ook geweest zijn, nu rijden we er alleen doorheen.
Vandaag aangekomen in meinstockheim na een rit van 370 kilometer (6 uur rijden met 2 stops). Een plek gevonden aan de rivier de main. De rivier is 524 km lang en mondt uit in de Rijn. Er stroomt 225.000 liter water per seconde doorheen. Er stonden meerdere campers in allerlei soorten en maten.
€ 7 pn incl stroom.
Met het pondje overgeweest en daar een klein rondje gelopen en ons daarna op het terras gesetteld. Biertje besteld en een frissie , dat ging gelijk in halve liters dus dat schoot wel op.
Op het bestellen van het eten moesten we even wachten want Duitsland was aan het voetballen tegen zuid Korea (wk) dus pas na de wedstrijd konden we onze bestelling laten opnemen. We gingen voor de jagersnitzel, Fred een groot portie, ik een kleine.
Net vóór 19.00 klaar met eten en afgerekend want we moesten weer met het pontje naar de overkant en die vaart maar tot 19.00.
Onderweg naar de camper kwamen we een stel tegen uit koedijk . Even kletsen natuurlijk. Ik vroeg misschien kan het zijn dat ik jullie camper wel eens heb zien staan ? Waarschijnlijk niet zeiden ze want hij staat in de buurt van de school in koedijk. Ik zei soms rij ik daar weel eens langs als het hard waait en ik op de scooter rij dan ga ik achter koedijk langs dus dat zou zomaar kunnen.
De meneer (hij is een generatie ouder dan ons) vertelde dat hij vrachtwagen chauffeur geweest was . Fred zei ik ben ook vrachtwagen chauffeur. Oja bij wie dan? Ik rij voor de beemsterkaas . Dat is ook toevallig zei het stel, onze schoonzoon gaat daar solliciteren. Hoe klein kan het wereldje zijn.
Nog een kleine wandeling gemaakt en weer bij de camper aangekomen een borreltje genomen.
Morgen weer op weg naar een nieuwe bestemming.
Geschreven door Fredenestheropavontuur