Vanmorgen eerst boodschappen gedaan in Velki Krtis, bij terugkomst was Wim al bezig bij de trampoline en Ellen kon ik in de moestuin vinden. Fred voegde zich bij Wim en ik bij Ellen. Samen hebben we voorbereidingen gedaan om het één en ander te kunnen planten. Hierna heb ik koffie gezet en hebben we dat bij hun camper opgedronken. We zaten heerlijk buiten in het zonnetje.
Het was aan Fred de taak om het gras te gaan maaien vandaag, dus kreeg hij les in hoe een grasmaaier te bedienen. Gelukkig kreeg hij goede hulp van een kleine vriend die graag mee gaat op de grasmaaier. Het gras is weer lekker kort dus dat is mooi.
Aan het einde van de middag was de trampoline klaar voor gebruik en aan Fred de taak om hem te openen, ook Ellen heeft een paar sprongen gewaagd. Hier moest op geproost worden vonden wij en dus kwamen Wim en Ellen bij ons een borreltje drinken. Ellen had een fles Palenka mee, de mannen aan een biertje en ik een witte wijn.
Ik denk dat we rond 17.45 aan tafel zaten, om 21.15 gingen ze weg. We hebben erg gezellig gezeten, Ze weten allebei veel te vertellen, verhalen over de camping maar ook over andere plekken in de wereld waar ze gewoond of gereisd hebben.
Nu nog even zitten bij de openhaard en een verhaaltje schrijven kunnen we rozig van de zon en de borrel straks lekker slapen.
Morgen weer een nieuwe dag.
Geschreven door Fredenestheropavontuur