Vanmorgen zijn we na de koffie naar Vel'ky Krtis gegaan. Als eerste gingen we naar de bank en daarna J- Stav om wat spulletjes te halen zodat Fred binnenkort de wegbewijzeringbordjes kan ophangen. De stickers daarvoor heeft een vriendin van ons gemaakt en een vriend heeft de plankjes geleverd waar ze op geplakt moeten worden. Fred probeerde het van de week al met een soort kit maar dat bleef niet plakken.
Bij een bedrijf in Duitsland heeft hij klemmen besteld om de borden vast te kunnen klemmen en nu moesten we dus nog naar J-Stav voor wat restmateriaal.
De bedoeling is om de borden op verschillende plekken te bevestigen, zowel voor aan de weg bij de rotonde als in Hongarije deze kant op.
Fred had nog het idee om toestemming te vragen aan de Burgermeester maar ik zei als zij nu nee zegt dan heb je die borden dus voor niks laten maken.
Als de postbode de spullen uit Duitsland gebracht heeft dan kunnen de borden dus opgehangen worden, even geduld nog.
Bij een Kebab zaak hebben we een lekker broodje gehaald en zijn daarna boodschappen gaan doen bij de Lidl en de Kaufland.
Op de terugweg wilde we nog planken halen (bestellen) om tegen de moestuin aan te plaatsen als afscheiding maar wat wij wilde hebben hadden ze niet. Daar moeten we dus ergens anders voor gaan kijken.
Daarna doorgereden naar het tuincentrum waar we graszaad hebben gekocht en twee blauwe Bes plantjes.
We waren zo goed als 4 uur weggeweest dus Bessie was weer blij om ons te zien. Fred ging gelijk het gras maaien en ik ben met Bessie aan de wandel gegaan, daarna de was er af gehaald die ondertussen wel weer eens droog was.
Omdat het aan het einde van de middag aardig afkoeld was zijn we naar binnen gegaan waar ik een telefoontje kreeg van mijn collega. We hebben een tijdje gevideobeld, was weer ff gezellig.
Chris belde ook nog om te vertellen over zijn eerste echte werkdag bij de nieuwe baas. Er valt heel veel nieuws te leren.
Fred zag gisteren dat het ooievaren echtpaar weer samen op het nest zaten dus ze hebben beide de lange vlucht weer overleefd.
Kunnen we hier ook over een paar maanden weer jongen verwachten.
Geschreven door Fredenestheropavontuur