Dag 99

Slowakije, Kováčovce

De gasten met het zwerfhondhe zijn vanmorgen weer vertrokken.
Ik ben nog voordat we gingen ontbijten in de moestuin bezig geweest, en heb tomatenplantjes overgezet van de bak in de grond. Afwachten of dat wat gaat worden.
Vandaag twee wassen gedraaid die ook zo weer droog waren. Na mij zijn er door gasten ook nog 3 wassen gedraaid dus de wasmachine doet zijn best wel.
Fred had vorige week een krijtbord besteld en die is gisteren binnen gekomen. Nu moest ik alleen nog op zoek naar krijtjes, gelukkig vond ik die in een winkel naast de Coop in Szecseny.
Morgen gaan we nl verse courget soep verkopen, als de gasten daar behoefte aan hebben. En anders gaat er heel veel in de vriezer.
Toen ik terug kwam van boodschappen doen zijn we gaan lunchen en is Fred daarna Erik op gaan halen om samen met hem naar Vel'ky Krtis te gaan. We hebben internet via Orange maar af en toe is het internet traag. Misschien omdat er veel gehengeld wordt dat kan natuurlijk ook.
Het contract hebben we overgenomen van Wim en Ellen en loopt nog tot februari. Daarna maar kijken of we evt gaan switchen.
Vanmiddag arriveerde er nog een camper met een Nederlands stel.
Na het eten ben ik met Bes een stukje gaan fietsen, kon hij zich ff lekker uitleven.
Ik ben nog een tijdje bezig geweest om de drone beelden in te korten en er muziek onder te zetten. Dat is mijn uiteindelijk dus gelukt. Voor op de website moet het filmpje nog korter nou dat doe ik een andere keer maar weer.
Dodo bracht vanavond nieuwe potten met honing, we kunnen voorlopig er ff mee toe. De bedoeling was dat we achteraf betaalde, maar wij vonden het makkelijker om dat vooraf te doen.
Rond thee tijd ging Fred buiten bij het kampvuur zitten, ik ben binnen gebleven. Andere keer maar weer.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.