Dag 14

Kroatië, Bašanija

Vanmorgen weer vroeg wakker,  zo ook de haan die naast onze camper rond liep. Het was een boerencamping dat was duidelijk te zien. Maar alles keurig netjes hoor.
Om 09.00 zijn we gaan rijden.  Eerst even langs een tankstation om wat olie te halen.  Terwijl Fred het oliepeil checkte ging er opeens een alarm af van de camper, waar komt dat nu weer vandaan.  De vorige eigenaar heeft dat er ws zelf ingebouwd maar waarom het nu af ging??? Maar goed wij weer verder rijden, komen we allemaal politie auto's en motors tegen met zwaailichten aan.  Blijkt er een wielerwedstrijd te zijn. Dus werden we vriendelijk verzocht om aan de kant stil te staan.  Geen probleem natuurlijk.  Konden we mooi de Sloveense tour bekijken.  Gelijk maar koffie gezet,  we stonden toch stil.  Nadat de tour was afgelopen zijn we verder gereden naar Kroatië.  Daar een camping opgezocht (had Fred al weer gedaan via de app) en om 13.30 in Umag aangekomen.  We mochten zelf een plekje uitzoeken.  We staan vlak bij de zee,  dus een duik nemen zit er wel in denk ik.
Ook even een was gedraaid daar,  makkelijker als dat ik het met de hand moet doen.
Aan het einde van de middag kregen we een buitje.  Morgen zal het wel weer warm worden.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

het lijkt hongarije wel daar grtz

jan en trudy 2018-07-09 17:31:08
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.