Dagje strand bij andere strandtent

Griekenland, Kos

Vandaag uitgeslapen en na ontbijt verslagje gemaakt. Dan vertrekken we naar het strand via een alternatieve weg en komen op het stand van Papa beach terecht. We krijgen een plekje aangeboden maar vonden een ander plekje met tafeltje en stoel fijner dus we verkasten even.
We liggen op de derde rij van het water en er is duidelijk meer te zien dan bij het strandje van vorige dagen.
We krjgen al vrij snel de menu kaart aangeboden en na verloop van tijd komt de jongedame de bestelling opnemen.
Schuin voor ons liggen allerlei opgeblazen attracties die naar mate het later wordt de zee ingedragen worden om later door jonge lui te huren achter een speedboot.
De dame voor de drank voorziening houdt drommels goed in de gaten wie er nieuw is en al wat besteld heeft.
Zo heeft ze het er maar druk mee.
We genieten van ons plekje en het uitzicht op zee waar de veerboten af en aan varen.
Len vindt zwemmen in zee geweldig en maakt dan ook driftig van de gelegenheid gebruik.
We merken wel dat je aan zee sneller verkleurd en verbrand dan in het zwembad.
Maar na ongeveer drie uur vinden we het welletjes aan zee en gaan we naar het zwembad.
Ik ga nog even naar de formule 1 kijken, eerst op de griekse tv later via Ziggo wat toch wel leuker is met Nederlands commentaar.
Gelukkig heeft Max weer gewonnen
We besluiten pizza te eten en halen die om de hoek. We hebben nog nooit zulke hete pizza’s gegeten , heerlijk.
Dan nog een wandeling langs de boulevard en komen op een onbekend gedeelte van Kosstad.
We zien dat de strandbedjes op verschillende wijzen worden geëxploiteerd.
Dan nog even geld tappen en de rummicub competitie gaat verder vanavond 2-1 voor mij.
Morgen de tocht langs de 3 eilanden met de piratenboot.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Lekker ontspannen dagje

Nel 2022-09-05 20:07:50

rustig dagje !

Pie en Marian 2022-09-05 20:46:55
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.