Vanmorgen deden we het rustig aan hadden niet echt iets op het programma. Dus eerst maar rustig ontbijten. Na het ontbijt keken wij naar de marathon van Rotterdam. Hebben veel zenders maar een Nederlandse npo 1. Zien programmas waar wij het bestaan niet van wisten.
Ton wil toch wat gaan wandelen en gaan maar eens kijken bij wat winkelcentrums. Ons hotel zit vlak bij de Yumbo en is behoorlijk groot. Er zijn wel dertien winkelcentrums dus doelen genoeg voor onze wandeling.
Gisteren waren wij ook al in Las Arenas in Las Palma. Wandelen eerst naar Cita wat er aan de buitenkant erg leuk uit ziet. Een Big Ben, toren van Pisa, Eifeltoren, film helden en nog meer dingen.
Alleen is zondag niet zo ideaal om winkelcentra te bekijken. Veel winkeltjes dicht. Als we deze bekeken hebben wandelen we naar winkelcentrum Kashbah een gezellig winkelcentrum en de prijzen zijn hier een stuk goedkoper dan in Yumbo. Kijk bij wat jurkjes en jahoor daar is al een mannetje. Vind het wel een leuk jurkje maar 10 euro vind ik iets te duur. Hang het terug en jahoor de verkoper gaat zakken met zijn prijs. Dus voor 8 euro een leuk jurkje en is eigelijk helemaal niet duur. Dan lopen we langs een gebouw wat ook in Sidney had kunnen staan. Het is een katholieke kerk en van binnen erg mooi. Steken ook maar twee kaarsjes aan voor iedereen die wij erg missen.
Ton wil nog verder maar ondertussen alweer een uur geweest en ik wil wel terug naar het hotel. Kopen broodjes, blikjes tonijn en een grote fles cola. De terugweg vinden is nog wel wat lastig. Lopen een stuk verkeerd maar lopen langs een beeld van een grote hond. De hond is de mascotte van de Canarische eilanden. Canarische eilanden betekent eigenlijk eiland van de honden.
Dus weer terug en na 15 min bij het hotel en toch weer bijna 7 km gelopen.
Eten een broodje en daarna duik ik het zwembad in. Ton kijkt naar de ronde van Vlaanderen en zo hebben wij een heerlijke middag.
In de avond eten wij bij winkelcentrum Cita we hadden daar in ochtend wel een aardig eethuis gezien.
Weer op onze kamer drinken wij koffie, kijken naar de uitslag van Rembrant en spelen nog een potje rummicub.
Ton wint een keer en ik ook . Sta alleen nog steeds op verlies.
Morgen misschien varen of met de bus naar een plaatsje .
Geschreven door TonenLenopreis