Vandaag het normale ritueel van opstaan en aankleden maar dan niet ontbijten want we gaan foto’s maken van een typisch Grieks straatje ( Taverna fish house) zonder toeristen hopen we.
Als we er aankomen is alleen de schoonmaker bezig de straat te vegen maar verder geen toeristen dus we kunnen onze gang gaan.
Na de foto’s naar het ontbijt, de belevenissen van de vorige dag op geschreven en dan een boodschappen briefje maken voor het bezoek aan de supermarkt.
We proberen voordat we boodschappen gaan doen eerst nog even of de internet verbinding gemaakt is en warempel die doet het, dus de geschreven verhalen uploaden zodat onze volgers weer een beeld hebben van onze belevenissen.
De boodschappen zijn gedaan en dan gaan we onderzoeken hoe we de volgende dag naar de warm waterbronnen kunnen komen met de bus.
We komen erachter dat de bussen vertrekken aan de oostelijke kant van de haven en dat ze vertrekken om de 3 kwartier te beginnen om 9.30 uur.
We lopen weer door de ruine van de oude markt en gaan op zoek naar de olijfhoutwinkel maar die hebben we niet gevonden omdat het bloedheet was en we toe waren aan wat drinken.
We belanden op het terras van gisteren en Len dronk een heerlijke cocktail.
Dan gaan we terug naar het hotel en neemt Len een duik in het zwembad dat al snel in bezit genomen wordt door de groep jongens en als die klaar zijn door een groep jonge dames.
Na verloop van tijd gaan we naar onze kamer en slaan vanaf het balkon de capriolen van de jonge dames gade.
Dan drinken, eten en rummicubben we. Vandaag weer verloren. Ik kan maar niet winnen. Morgen maar weer nieuwe kansen.
Geschreven door TonenLenopreis