Markt in Arquinequin

Spanje, San Bartolomé de Tirajana

Na het ontbijt vertrokken Ton en ik naar het busstation. Ton had het de busschema goed bestudeerd maar helaas geen bus 33 en na lang wachten kwam er een bus 39 die ook naar de markt ging.
Na een half uur waren we in Arguineguin een oud vissersdorp.Het dorpje ligt ten westen van Maspalomas. De markt is een gezellige markt met groente kramen, kleding, tassen etc.
Ik wil toch nog wel op zoek naar het vissersdorp. In de haven liggen prachtige zeilschepen en andere mooie boten. Lopen vanaf de markt langs het strand en zoeken verder naar oude vissershuisjes. Met een beetje moeite vinden we toch nog wel wat. Drinken ook een heerlijk bakkie koffie. Het is behoorlijk warm en eigenlijk hebben wij de grootste markt van de regio wel gezien . Lopen terug naar het busstation en wachten en wachten. Gelukkig is er genoeg te zien een verkeersagent die het verkeer regelt en hij maakt er een aardige show van. De vele taxi’s hebben hier allemaal een groen dak. Hier in Playa de Ingles rood en gisteren waren ze geel ik vind het wel slim. Je weet precies waar ze vandaan komen. En trouwens er zijn veel taxi’s op het eiland. Net als zoveel hotels waar je ook maar kijkt zijn er hotels. Maar goed wij wachten nog steeds op de bus.
Er komt een man met acht honden en het luik van de bus gaat open. De man stopt al de honden in het bagageluik. De beestjes zijn het gewend, luik dicht en man in de bus. Wij wachten en er komen bussen die komen en gaan. Helaas niet onze bus. Maar na drie kwartier komt toch bus 90, onze bus.
Hier in Playa del Ingles is het weer wat minder maar gaan toch zwemmen en zonnen.
Het zwemmen is heerlijk maar het zonnen brrrr wat fris. Na een tijdje gaan we maar naar onze kamer. Ga tien minuten onder een warme douche staan en dan ben ik wel bijgekomen.
Het is raar hier in de avond komt de zon terug en de temperatuur stijgt maken een kleine wandeling en gaan kebab eten. Ton had een leuk eethuisje gezien en dat was snel gevonden. Op de terugweg lopen we door winkelcentrum Yumbo en kopen een paar souvenirs voor de kinderen en kleinkinderen.
Op de kamer spelen we een potje Rummicub ik win een potje en verlies er ook een. Nog twee dagen om Ton te verslaan maar wordt moeilijk. Het verschil is te groot meer dan 50 punten achterstand. Maar de wonderen zijn de wereld nog niet uit.
Morgen een wandeling naar de Botanische tuin Gallardo Botanical Interest Garden.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Weer veel leuks en moois gezien dus. En ja , daar kan de zon het ook even minder uitstralen . Hier veel wind. Wel zon maar erg frisjes

Nel 2019-04-10 09:33:35

Nou, jullie hebben wel een beetje ruzie met de bussen daar.... de ene dag zijn jullie zelf een minuut te laat, de andere dag is de bus te laat, weer een andere dag komt de bus niet opdagen.... Je moet daar wél geduld hebben, geloof ik? hier gister ook wat frisser, WEL nog steeds zon!

marian 2019-04-10 09:46:35

Geniet er nog even van die laatste paar dagen en neem in ieder geval voor de komende week een beetje mooi weer mee! Hier schijnt de zon, maar de wind is fris! tot snel! groetjes van ons

Jan 2019-04-10 13:19:28

Ja gaan we nog van genieten en hopelijk komt het zonnetje naar Holland.😊😊😊

Lenneke 2019-04-10 17:30:06
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.