Na het ontbijt gaat Ton bij de receptie de stempelkaart ophalen voor onze wandeling.
Dan vertrekken wij naar het startpunt.
Het is maar 1700 meter van het hotel dus met de auto zijn we er redelijk vlug.
Al snel hebben we het begin gevonden waar de 7 km route begint.Het is een romantische route met een ode aan de liefde. Het is behoorlijk klimmen en Ton heeft de pas er goed in. Ik doe rustig aan het pad is hobbelig en veel losse stenen. Eerst omhoog en al snel komen we op de Bockberg de eerste bank tegen. De bankjes zien er allemaal anders uit en het zijn er in totaal vijfentwintig en met de hand gemaakt. Ze staan voor een hoofdstuk Van de gezamenlijke levensweg. Zilver, Robijn, gouden, diamant en nog veel meer bekijk straks de foto's maar erg leuk. Dronken chocolademelk bij een café waar je eerst, een heel formulier in moest vullen. Gelukkig smaakte de chocolademelk prima. Vervolgden ons pad, en genoten van de bankjes die op prachtige plekjes stonden in de natuur.Ton stempelde de kaart af in kleine kastjes die langs de route stonden. Na behoorlijk klimmen en dalen kwam er na 25 bankjes een einde aan de route. We brachten nog een bezoekje aan de Gustav Adolf kirche. De kerk is geheel van hout en er is geen spijker gebruikt, heel bijzonder.
De stempelkaart is vol en dus op zoek naar de VVV voor ons certificaat.
Na een uurtje hebben Ton en ik onze Liebesbankweg Urkunde.
Terug in het hotel schrijft Ton zijn stukje en ik lees wat libelle's. Rond vier uur is het koffietijd en drinken koffie in het restaurant. Daarna gaan wij zitten in de hal waar goede WiFi is.
Eten om zeven uur en dat smaakte prima. Doen een potje rummicub en toen begon de voetbal. Stand rummicub 2 - 1 Ton staat op verlies.
Geschreven door TonenLenopreis