El Rocío

Spanje, El Rocío

Onderweg naar Cadiz houden we een stop in El Rocío een typisch Andalusisch stadje. Geen enkele straat is er geplaveid laat staan geasfalteerd.
Elk weekend wordt er hier feest gevierd, van in de wijde omgeving komen ruiters in prachtige traditionele kleding naar de stad. De verre oorsprong ligt bij de tot nog toe 😉1280 wonderlijke genezingen die Nuestro Señora El Roćio verichtte.
Bij de jaarlijkse Romeŕia komen er vanuit heel Spanje pelgrims op versierde ossenwagens naar de stad om de heilige maagd te eren.

Lieve groet,
Xxxbieke en samxxX




Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Ongeloofelijk mooi!! Bieke heb je een flamencokleed voor mij gekocht in die mooie winkel???? Met de Peña al Andalous, waar ik Flamencolessen volg hebben ze ca. 10 j geleden ( toen danste ik nog in Kontich) een Pilgertocht naar daar georganiseerd. 7 dagen te voet door het stofferige landschap. Diejenigen die toen meegegaan zijn, zijn vol verwondering. Als ze dat nog eens doen... ben ik er zeker bij!!! ...Op de Feria in Boom en ook in Vilvoorde wordt elke keer het officiële lied van "EL ROCIO" gezongen. Op dat moment onderga ik telkens een magisch gevoel ( ben niet echt gelovig ) en komen al mijn haren op mijn armen rechtop te staan.... raar hé XXX Addy

Addy 2016-02-07 20:27:22
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.