Weer thuis

Nederland, Tilburg

We zijn er weer, veilig thuis en wat is het fijn dat het hier ook mooi weer is 😀
Gisteren plaatselijke tijd kwart voor 7 namen we het eerste vliegtuig van Siem Reap naar Singapore en ik geloof niet dat ik eerder zo bang was in een vliegtuig. De dag ervoor was ook geen fijne vlucht, maar deze was behoorlijk turbulent. Ik heb echt peentjes zitten zweten, het bleef maar schudden. Ik verbaas me er altijd over dat de rest van de passagiers zo rustig kan blijven en gewoon blijft lachen en kletsen. Maar goed, gelukkig waren we binnen 2 uur in Singapore. Hier moesten we 2 uurtjes wachten voordat we voor de grote overtocht konden gaan. Nu was dit wel een heel groot vliegtuig, dus daar had Ik meet vertrouwen in, maar toch heb ik aan het begin van de vlucht maar iets kalmerende genomen. Dat heeft erin geresulteerd dat ik wel 5 uur geslapen heb van de 12 en een half😀 dus minder last van angst gehad. Het was op zich ook een rustige vlucht op de landing na..... Toen ging het behoorlijk van linkse naar rechts. Maar we hebben de zon zien opkomen in de lucht, heel bijzonder. Saillant detail, ik had net een glas wijn besteld na het eten, maar dat heb ik pas na mijn slaapje opgedronken haha. Lekker ontbijtje 😂
Na de vlucht met de trein naar Tilburg en daar opgehaald door Rowan.
ik denk dat ik dit keer heel weinig last zal hebben van een jetlag, tenminste, ik voel me nog steeds fit.
Het was een bijzondere en indrukwekkende reis. Terugkijkend naar de vele foto's zie ik weer hoeveel we gezien en ervaren hebben. Dit zal nog lang in mijn geheugen zitten en het leven hier er des te meer om waarderen. Ik ga proberen het ontspannen gevoel vast te houden en meer te relativeren.
Geniet van het leven!
Cám ón, oftewel bedankt in het Vietnamees 😀

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Prachtige foto's! Wat fijn dat jullie weer thuis zijn! ❤😘

Manon 2016-08-27 18:22:02

Fijn dat jullie thuis zijn, en wat een mooie foto's! Geniet nog ff van jullie vakantie!

Eef 2016-08-27 20:20:36

Wat een bijzondere reis, een ervaring om te koesteren. Ben benieuwd naar al je mooie verhalen! X

Michelle 2016-08-27 21:29:31
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.