Geschreven door Maurice.Nicole
Te gek alles tot in detail verteld,bedankt en tot ziens
Rolf 2022-08-11 17:15:10
Nicole jij moet beslist al jouw reisverslagen bundelen het is echt genieten voor mij en ik heb hele goede herinneringen jaren geleden toen wij gezamenlijk optrokken in Bali die vakantie met mijn fam.zal ik nooit vergeten. Soms reageer ik niet omdat ik door omstandigheden niet in staat ben,wel kijk ik iedere dag er naar uit rond de klok van 16.00 u Nederlandse tijd
Rolf 2022-08-11 17:50:03
Dat is zeker weer wennen aan de drukte daar in Kuta (Seminyak) maar toch leuk om dat daar ook weer mee te maken. Ik kan het niet laten om een reactie te geven omdat ik weet dat als je een verslag hebt geschreven je ook graag wil weten of die gelezen zal worden. Na mijn verzonden verslag wachtte ik altijd met spanning de reacties af.
Emma & Frits 2022-08-11 18:12:12
Laatste week. Maak er wat moois van!
Ton 2022-08-11 19:54:08
Weer wennen aan de drukte, dat herken ik heel goed. Geniet van jullie laatste week 😘
Diane 2022-08-11 21:17:07
Ha😁, even een weekje bij gelezen! Heerlijk, net alsof ik naast je zit! Zo kom ik nog eens ergens! Volgens mij zijn jullie helemaal zennn als jullie straks terug zijn! Geniet nog lekker in Bali!
Anja 2022-08-11 21:42:17
Leuk verslag weer nicole woensdag de verslagen bij je mams in de bus gedaan heb aangebeld en geklopt maar ze deed niet open Jammer dat t plekje waar jullie altijd lagen geen bekende te zien was Maar de laatste keer dat wij er met moor waren brachten die jongens ook eten naar de mensen op t strand Mss zijn ze daar wel iets begonnen Maar bij k rest is t lekker eten en ga je voor zeker Wr hebben gister heerlijke stranddag gehad en gelijk hapje gegeten bij boononoonoos Geniet van jullie laatste week leuke fotos vlg mij hebben we daar ook gegeten Knuffels uit t haagje
Joyce 2022-08-12 08:21:58