Adelaide

Australië, Adelaide

Terug naar Adelaide om de auto in te leveren. Het zal normaliter de laatste keer zijn dat ik mijn gps gebruik. Volgende verplaatsingen zijn ofwel geleide tochten of vliegen. Vandaag worgt het hoofdstuk zuid Australië ook afgesloten. De great Ocean Road en kangoeroe eiland waren mooi. Barossa Valley met zijn wijngaarden iets minder maar ik denk dat ik te kieskeurig wordt. Eigenlijk niet moeilijk met wat er allemaal voorgeschoteld wordt.
Effe wat zenuwen als we proberen om het reisagentschap te kontakteerde om de safari naar Alice Spring te bevestigen. Krijg langs geen kanten dat bureau te pakken. In de namiddag nog eens geprobeerd en toen lukte het eindelijk toch. Vanaf morgen gaan we de outback van Australië onveilig maken. Het echte avontuurlijke van de reis begint. Denkelijk ben ik de volgende 10 dagen offline.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Ga ervoor Fredje, zelf een strike out gehad met de griep en terug thuis van Barcelona na 14dagen. Nu heb ik de tijd om dag per dag alles te lezen wat je gepost hebt. amuseer je en laat die plaatselijke vrouwen gerust hé...lol

Gilbert Van den Bempt 2016-03-20 12:37:28

De buch in, wow wou dat ik in je plaats was

maurice 2016-03-31 13:01:27
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.