IconSiam

Thailand, Bangkok

Degenen die ons een beetje kennen, weten dat wij dol zijn op giga-grote shopping malls. Eerder schreven wij al hierover, maar nu wil het toeval dat wij nog nooit naar IconSiam in BKK geweest zijn. Wat een vergissing! Gistermiddag, volledig bezweet van het bezoek aan de Grand Palace, hebben we een taxi genomen naar deze mall. Doel was om terug te koelen in de airco en een hapje te eten. Wat wij niet wisten, is dat dit de meest luxueuze mall van Bangkok is. Een paar voorbeelden:
* BMW en Volvo hebben er een winkel op de 2e verdieping waar je gewoon een auto kunt kopen.
* alle grote wereldbekende modehuizen zitten er.
* Rolex en alle andere horlogemakers hebben een winkel.
* om het geheel een beetje cachet te geven bouw je een indoor waterval.

https://www.youtube.com/shorts/KzE5JZ2BkRY

En geen grap...zelfs de roltrappen zijn goudkleurig net als een deel van de plafonds. Het is dus niet allemaal echt goud wat er blinkt, maar indrukwekkend was het wel.

Toevallig was er op de benedenverdieping een festival met Asian Food. Dit om het naderende Chinese Moon Festival onder de aandacht te brengen (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Mid-Autumn_Festival ). We hebben daar erg goed gegeten en zijn toen de mall gaan ontdekken. Er blijkt een bar (Hobs genaamd) te zitten op de 5e verdieping die een buitenterras heeft met prachtig uitzicht op de skyline van BKK. Ondanks onze doorgezweten kleding waren we welkom en hebben we één van de mooiste zonsondergangen mogen meemaken. Gewoon vette mazzel dat we toevallig tegen dit terras aanliepen, dat er een geweldige plek aan de rand vrij was en dat we welkom waren. Zoals we eerder schreven...BKK zou BKK niet zijn als ze je niet blijft verrassen 😍.

En lieve Miesj...van harte gefeliciteerd met je verjaardag vandaag. Super dat we die samen in BKK mogen vieren 😘!

Geschreven door

Al 14 reacties bij dit reisverslag

I love all the lamps (photo no. 3) Michelle; what’s with the face? (Photo no. 4) 😂😂😂❤️

Lise 🇩🇰 2023-09-08 21:02:42

Happy Birthday Michelle 🎂❤️✨ Mooie plek om het te vieren 🤩

Chantal 2023-09-08 21:37:06

Wat bijzonder om jullie op deze manier te mogen volgen. Het voelt soms ook wat ongepast. Gaat vast over. Die Volvo hebben we net gekocht, dus we slaan even over😉, maar een mooi horloge is altijd welkom!! Zoveel keuze aan eten is wel een luxe, maar ook weer lastig. Geen of weinig keuze is makkelijker. Geniet lekker samen, wij genieten van de mooie foto's. 😘

Patricia en Bert 2023-09-08 21:42:23

Ook nog jarig, Michelle! Van harte gefeliciteerd, maak er maar een aantal prachtige maanden van! Lexus natuurlijk ook van harte! 😜

Klaas en Elsa 2023-09-08 22:20:23

Gefeliciteerd Michelle!

Lidwien 2023-09-08 22:31:23

WoW, what a views! Proficiat Michelle. Hoop dat je een cabrio hebt gekregen .... als BMW en Volvo toch in het gebouw zitten...😉 Anders een Rolex....

Bernadette 2023-09-08 22:52:17

Dank jullie allemaal voor de felicitaties! @Lise: I was stuffing my face with this delicious buttercorn - such a simple snack, but such a bliss😋

AdMi 2023-09-09 06:31:47

Van harte gefeliciteerd Michelle! Prachtige plek om je verjaardag te vieren, dus geniet ervan.

Boy, Cynthia, Thyago, Levinyo 2023-09-09 07:20:54

Van harte gefeliciteerd lieve Michelle xx, en dank voor alle mooie fotos en momenten die jullie delen, het voelt soms dat wij ook alles aan het meemaken zijn,dan op afstand;) , bring it on, where to go next ?

Zahra 2023-09-09 07:22:48

🥳Van harte gefeliciteerd zus!! 🥳 Heb je een Hermes tas gekregen voor je verjaardag? 😜

Melissa 2023-09-09 07:30:04

Michelle, alsnog van harte gefeliciteerd. Wat een bijzondere plek om jouw verjaardag te mogen vieren. Geweldige foto’s van jullie reis.

Renita 2023-09-09 07:36:06

Zoals ik je al apte Michelle..... Een heel bijzondere verjaardag.

Aya 2023-09-09 08:49:32

Alsnog gefeliciteerd Mich🎉🎊 Dank jullie wel dat ik mag meegenieten🤗🤗🤣

Brenda Koster 2023-09-09 09:06:00

Hartstikke bedankt voor jullie lieve felicitaties!

AdMi 2023-09-10 08:26:01
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.