Aankomst in appartement the Dutch Hills

Nederland, Gulpen

Aankomst in de avond. Vanmiddag eerst nog naar Enschede (Universiteit Twente) om getuige te zijn van het afstuderen van Stijn. Hij deed het heel erg goed en werd beloond met een 8!
Met Stefan eerst terug naar Arnhem en daarna door naar Gulpen. Vandaar de aankomst hier in de avond. Maar vooraf doorgegeven dus geen probleem.
Het appartement ligt midden in Gulpen. Zo’n beetje tussen restaurants en hotels maar qua geluidsoverlast lijkt het mee te vallen. Het ligt ook midden in de blauwe zone dus de auto staat ergens in de buurt op een gratis parkeerterrein. Allemaal prima toegelicht in de kennismaking met de eigenares. Ze praat heel gemakkelijk maar ik schat in dat ik haar na deze kennismaking pas weer zondag zal zien. We gaan het zien. Nu eerst een beetje uitpakken en inhuizen. Gelukkig had ik een magnetron maaltijd meegenomen en kreeg ik zowaar de combi magnetron aan de gang. Komt goed dus allemaal.
Morgenvroeg de eerste etappe van de Dutch Mountain Trail. 8:46 u vertrek bij het busstation. Op tijd op want nog geen routine.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.