Etappe 27: Sérignan (FR) - Bizanet (FR)

Frankrijk, Bizanet

Vandaag hebben we afscheid genomen van de Middellandse Zee en zijn bij Béziers een stukje naast de "Canal du Midi" gefietst. Heel indrukwekkend de zeven sluizen achter elkaar op een héle kleine afstand. Helaas geen plezierjachten om ons te vermaken. Daarna hebben we vooral door heuvelachtige landschappen gefietst. Vooral het wegdek was op vele plaatsen nogal slecht, en dat fietst niet zo fijn. Meer hobbeldibobbelie wegen en dan zo smal dat je geen ander verkeer verwacht, want wie rijdt er nu op van die slechte weggetjes in the middle of nowhere. Nou wij weten het. . Heel veel Fransen.. Het lijkt wel of al die Fransen mét eigen ogen willen zien dat er fietsers bestaan !! En het liefst halen ze je dan langzaam in, zodat ze eens goed kunnen kijken. En wij maar roepen dat ze door moeten rijden, anders liggen we van de weg af. In een dorpje zag Helma een poortje open staan en zag iets moois. Dus wij daar naar binnen met onze fietsen. We komen op soort van plein van een kerk en/of klooster dat ze langzaam aan het restaureren zijn. Er hangt de kruisiging van Jezus in 12 stages. Allemaal uitgevoerd in overzichts beelden. Super mooi om te zien. Toch wel weer een hoogte puntje. We hebben daar op een bankje lekker zitten lunchen en door naar de camping. Vandaag was onze spelbreker zeker de wind, ja hij was weer terug van vakantie en had ons duidelijk gemist. Zoveel knuffels, of te wel windstoten hadden we n tijden niet gehad. Eenmaal op de camping was het tent opzetten, douchen, avondeten. Dat allemaal onder toeziend oog van de wind, die af en toe even van zich liet voelen. Nu de bewolking een beetje oplost, nog even van het avond zonnetje genieten van ons uitzicht over de boomtoppen. A demain !

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Leuk dat jullie op deze camping staan . Zijn hier ook 3 jaar geleden geweest. Jullie zijn bikkels. Goede reis nog naar Spanje

Riet Drillenburg 2022-05-02 09:40:06
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.