Iets later dan we hadden bedacht rijden we weg uit kloetinge. Uitgezwaaid door onze meiden gaan we er even een weekje tussenuit. De plannen, geen idee😁. We wilde naar een kleine camping met een natuurzwembad, daar hebben ze erg lekkere flamkuche, maar tja... we hebben de plannen inmiddels alweer bijgesteld want ja... we hebben niet voor niets een camper🚐. Het wordt Saarlouis in Duitsland.
Wanneer we België doorkruisen zie je goed dat de herfst in aantocht is. Ondanks de heerlijke temperatuur van 26 graden verraden de bladeren aan de bomen dat het inmiddels september is. Ze beginnen al te verkleuren. Moet nog even niet aan herfst en winter denken! Gelukkig kunnen voorlopig genieten we van de zon en we rijden al snel Luxemburg binnen. Na de gebruikelijke tankbeurt rijden we door naar Duitsland.
Het landschap is inmiddels veranderd van totaal vlak naar heuvelachtig. Geweldig om doorheen te rijden en van het uizicht te genieten.
Onze slaapplaats komt in zicht, we verlaten de snelweg en komen al snel in Saarlouis. Een vestigingstadje en wat blijkt... met een foodfestival dit weekend. Boffen wij even 😀. We struinen over het festival en kiezen uiteindelijk voor een broodje met schnitzel. We zijn tenslotte in Duitsland. Na het eten lopen we door het stadje, de stadsmuren zijn nog duidelijk aanwezig en de gebouwen zijn oud maar hebben vaak een nieuwe voorgevel. Een leuk en gezellig plaatsje maar niet bijzonder mooi.
Teruggekomen bij ons busje ga ik eens bedenken waar we morgen naar toe zullen gaan, tot nu toe geen idee. Morgen weer een dag. We pakken nu lekker een glaasje wijn met worst en genieten.
Geschreven door Time.4.us