Benicassim

Spanje, Benicàssim

Lekkere luie dag met veel te veel eten! Ontbijtje was nog te doen, daarna naar wat winkeltjes geweest, lekker kleren gescoort, veel Chinees plastic gezien en heerlijk ijs/koffiebarretje bezocht. Daarna even gestopt bij een supermarkt waar Alinda en Jack willen een pizza delen en Anniek en ik willen graag een burrito uit proberen. Was erg lekker 😁. Je kunt veel klaarmaken met een klein bbq-tje. 👨🏼‍🍳
Alinda gaat haar meloen schoonmaken, Jack grijpt zijn kans en gaat een fiets poetsen. Anniek en ik gaan nog snel een handwasje doen, komen verloren onderbroeken tegen😳 op de terugweg. Lekker bezig🤣. Daarna zien we tot onze grote schrik dat het al 16.00 uur is. Happy Hour begint... de tijd vliegt voorbij. De meiden gaan zich omkleden om te zwemmen en Jack en ik duiken het Happy Hour momentje in. Na een uur komen de dames om een baantje te trekken. Het kost nou eenmaal tijd om je om te kleden... (iets met pubers en meisjes). Rond 19.00 gaan we eten. Anniek en ik bestellen van een Engelse menukaart, chips with melted cheese. Wij dachten iets van Nacho’s met gesmolten kaas... het was friet met gesmolten kaas😊😊. Lol, verder te veel en gewoon lekker gegeten. Love it❤️.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

terugkerend ritueel “shoppen” 🤐☺️ meisjes.....😘

JvD 2018-04-30 21:57:39

Lekker smullen 😋😋😋😋

Martijn 2018-04-30 21:59:30

Blijf maar lekker daar genieten. Het is hier waardeloos weer. Hele dag regen en wind. Jullie vijver zal wel weer vol zijn.

Pap 2018-04-30 22:13:19
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.