Na een luie maar heerlijke dag gisteren besluiten we vandaag weer verder te gaan. De meeste van ons zijn iets wat aan de rode kant geworden (inclusief blaren) en er zijn wolken te zien. Dagje rijden geeft dan de huid wat rust en zo ontlopen we de wolken. In plaats van camperplaatsen besluiten we op de terugweg campings met zwembaden opzoeken. Dat is met deze temperaturen (26 tot 32 graden) wel zo lekker. Nadat Jack en de dames de olie hebben gecontroleerd gaan we op pad.
Onderweg zie je tussen het dorre landschap steeds meer groene citrus boomgaarde. Het is heuvelachtig met veel lage grassoorten en lage struikjes. Zo nu en dan zie je in de verte de zee liggen. De TomTom staat nog steeds op “geen tolwegen”. Dat geeft soms leuke weggetjes. Op dit moment moeten we nog 75 km en dat gaat anderhalf uur kosten... ben benieuwd!!
Ons pad loost ons slingerend door de heuvels. Het gaat niet snel maar het voordeel daarvan is dat je alle tijd hebt om van de omgeving te genieten. We rijden achter Benidorm langs, wat een verzameling flats. Niet echt iets voor ons. Daarna gaat onze weg dwars door Altea. We zien bekende plekjes, we zijn hier 2 jaar geleden nog geweest. Leuk plaatje, lekkere restaurandjes. In de verte ligt de rots van Calpe. We rijden door de heuvels die steeds groener worden. Dit puntje van Spanje is erg geliefd onder de Nederlandse overwinteraars. Het is dan ook een stuk drukker en rijker dan het zuidelijke Spanje. Na een stukje stuurkunst van Jack, (Tomtom snapt niet dat er tegenliggers bestaan en dus achteruit en keren waar ik het met mijn auto nog niet zou durven...) komen we aan op de camping. Meiden duiken het zwembad in en wij genieten van happy hour. Hierna lopen Jack en ik een rondje en genieten van de omgeving.
Geschreven door Time.4.us