De dicht gemetselde camping

Spanje, Cordoba

Daar zouden wij bijna zijn terechtgekomen in Cordoba; ze hadden alleen vergeten het woord camping op de muur over te kalken. Dus hadden wij eventjes: wat nu? we reden maar even door want we konden daar niet stoppen ondertussen speurend naar elke aanwijzing die ons iets wijzer zou kunnen maken. Tot we een bordje zagen met een verwijzing naar campings. Dus daar vol goede hoop achteraan gereden. We waren toen onderhand de hele stad doorgereden.
Maar toen: ... ja we hadden beet. 7 km naar camping Los Villares. We waren toen onderhand al bijna buiten de stad en reden op een weg over de heuvels dwars door bospercelen een berg op. Te beweren dat we het echt zagen zitten zou een leugen zijn. Maar tot onze grote opluchting kwamen we aan bij een soort vakantie resort Camping Los Villares. Daar was duidelijk een feest aan de gang, de parkeerplaats stond er vol met auto's. Wij reden toch maar het terrein op en naar enige moeite vonden we een juffrouw die ons meenam naar de receptie en die nog wel een plekje voor ons kon vinden voor vannacht. We kregen eerst een heleboel informatie wat er allemaal open was en tot hoe laat. Hadden wij geen belangstelling voor maar toch maar netjes naar geluisterd. Toen kwam de plattegrond te voorschijn en als we helemaal langs de rand van bosperceel zouden rijden kwamen we helemaal achteraan uit op een stuk bos dat was ingericht als camping. En daar moesten we maar zien waar we wilden staan. Er stond al aardig wat geparkeerd en de percelen waren van : pas je erop heb je geluk en anders zie je maar. We vonden nog een leuk plekje aan de rand. Moesten wel afkoppelen en de auto op de achterliggende plaats zetten, die eigenlijk niet erbij hoorde. Maar op onze plaats was de stroomaansluiting kapot en op die andere niet. Dus.... voor een zacht prijsjes van 34,00 Euro zitten we nu op een echte glamping . Er staan ook z.g. glamping tenten met alles erop en eraan. En appartementen hebben ze ook nog. De zon hebben we voor niks en de maan ook nog.
Verder hadden we vandaag een rustig ritje over secundaire wegen, die lekker doorreden. Weinig verkeer (zaterdag) en tot onze verbazing helemaal geen vakantieverkeer. Niet één camper of caravan gezien, we waren alleen op de wereld want veel ander verkeer was er ook niet. Nu zitten we buiten met een pilsje en luisteren naar het geruis van de bomen. Ook hier weer fijn rustig, geen lawaaiig publiek.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Je hebt vandaag een mooie rit gemaakt.

Henk 2023-05-11 14:37:18
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.