Camping en Viegveld Pego

Spanje, Valencia

Vannacht zijn we alle twee wakker geworden van het kabaal van de branding. ’s Morgens even gaan kijken en er stond inderdaad een vorstelijke golfslag. Die hebben wij hier nog niet eerder gezien. Wel in Portugal langs de kust van de Atlantische Oceaan, daar was het normaal.
Na de koffie inkopen gedaan voor de fondue vanavond en alle voorbereidingen getroffen, zodat we meteen aan de gang kunnen als de gasten komen. Toen bleek dat we maar twee stoelen hadden. Het bezoek had vergeten hun eigen stoel mee te nemen. De hele avond op een opstapje zitten was ook geen optie. De mannen zijn toen in de “buurt” rond gaan vragen wie een stoel even kon missen. We hebben bij de buren, een stel aardige Duitsers, stoelen geleend. Gezellige avond gehad. We hadden de voortent zoveel mogelijk tochtvrij gemaakt en hadden genoeg aan de warmte van het straalkacheltje.
’s Middags zijn we naar het vliegveld geweest waar Joost zijn eerste vluchtje van het seizoen heeft gemaakt. Het weer is weer prima, nog een beetje koude wind maar zon genoeg.


Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Het is weer genieten daar!! Groetjes uit Den Haag

Tour-de-Torrox 2018-03-23 12:05:43

Mooie foto's weer is echt genieten zo

Margreet lindlbauer 2018-03-23 13:36:25
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.