Tijd over. En dat is ook zo. Alleen als je ‘s morgens in bed eerst om 8 uur begint met rustig 3 bakkies koffie te drinken, is het zo maar een uur of 10. Opstaan, onder de pomp, hond uitlaten, broodje eten…. 12 uur!
Om de overige tijd te doden (alsof het een straf is) heb ik 4 boeken meegenomen. Van die dikke pillen, zogenaamde ‘moet je gelezen hebben’. De een is van begin jaren 60, dus oud-Hollandsch. De ander is Belgisch, dus Vlaamsch. Nog een boek waarvan je elke zin 3 keer moet lezen om te begrijpen wat er staat en een boek dat door alle recensenten volledig is afgebrand.
In het Hollandsche boek ben ik inmiddels op bladzijde 4, gaat lekker. De andere 3 boeken doen hun best om Geke steeds in de weg te liggen, ook dat lukt aardig.
Boeken doe je ook een camping. En dat is opletten! Het Ryan-air model wordt regelmatig toegepast. Lokken met lage instap en nadat je de zaken die je echt nodig hebt zoals elektriciteit en dat je de hond niet buiten de poort aan een paal kunt binden, hebt aangevinkt, is de prijs meer dan verdubbeld.
Oorzaak…… Corona, tenminste dat excuus, al of niet terecht, wordt aangedragen. Ach, niet zeuren, failliet gaan we toch, zou m’n ouwe vader zeggen.
Met het boeken van een camping kun je zonder dat je weet waar je bent, bijna raden in welk land. Dat gaat qua richting noord - zuid van prima naar drijven tot waanzin. Het mediterraanse ‘manjana manjana’ (hier dus Spaans) betreft ook de websites. Zo nu en dan wachten tot je een ons weegt. Wat ook wel weer een voordeel is want het surplus aan tijd doet ook soms iets te veel eten.
Geschreven door Bouke.blogt