Visbloemkool

Noorwegen, Telemark

Lekker, nu al 2 dagen heerlijk weer. De aangeharkte camping is een echt doorgangshuis. Veel motormuizen, een knots van een omgebouwde stadsbus met maar 1 man en veel bewoners van zogenaamde Hytter. Van die hutten die je 1 of 2 nachten kan huren tijdens je rondtrektocht. Rond een uur of 4 staat de camping vol met volk van gevorderde leeftijd met de grootste campers en als we 's morgens ons nest uitkomen zijn de campingnomaden alweer vertrokken. Bere gezellig. Jesse maakt gisteravond nog wat ander campingleed mee. Een plasje plengen met naast je, afgeschut door 5 mm trespa, een man die ernstig aan het afvallen is! Een bepaalde geur maakt zich meester van de ruimte. Jesse complimenteert de man met zijn prestatie en beide krijgen de slappe lach. Ach het is maar hoe je omgaat met de situatie.
O ja, nog even over de weg naar deze camping. Zowaar sneeuw en een bijbehorende temperatuur. Niet hoger dan een graad of 4.
We gaan weer een beetje denken aan de route naar huis. Om alvast te wennen eten we bloemkool, aardappelen, een karbonade en een kaassausje. Volgens ons heeft de bloemkool een verhouding gehad met een vis. Niet te haffelen. Ons credo is dan ook: als het niet lekker is dan maar veul! 'S avonds kunnen we ons niet inhouden en kijken we Game of thrones.
We zitten er gelijk lekker in.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Via wat hebben jullie got gekeken 😤

Diede 2017-07-20 16:14:42

Lees het elke keer met veel plaatsvervangend plezier !

Evert 2017-07-20 18:01:38

Dide schreef: Via wat hebben jullie got gekeken sockshare wel wat popups

Bram 2017-07-21 12:40:12
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.