Laatste hele dag in Ngapali

Myanmar, Ngapali

Mingalabar!

Na het ontbijt vanmorgen was het tijd om van kamer te wisselen. De afgelopen dagen waren er maar 3 kamers vol hier (dus 6 gasten) maar vandaag zijn er zeker 12 gasten bijgekomen. Gezellig druk nu! Heel veel gasten zijn oud en grijs maar ach….ze doen het wel!
We zitten nu in de tuinkamer die oorspronkelijk voor ons gereserveerd was en die is ook prima. Stukje verder weg van de zee maar ach…we zijn nog niet oud en grijs!

Het was de laatste stranddag vandaag dus we besloten er eens optimaal van te genieten. Dat ging goed tot ongeveer 13 uur toen er weer een lekker buitje los barste. Het heeft niet zo hard geregend als gisteren maar het heeft toch bijna 1,5, uur lekker door gedruppeld. We zijn onder het afdak bij het restaurant gaan zitten en hebben de bui afgewacht met een biertje erbij. Uiteindelijk ook maar een tuna sandwich erbij genomen, hadden we de lunch ook gelijk gehad. Nadat het gestopt was met regenen hebben we de zon eigenlijk niet meer gezien, er zat veel bewolking voor. De temperatuur bleef lekker dus je kon wel lekker buiten zitten maar aan het strand hebben we niet meer gelegen.

Edje had weer een uur lang een full body massage om 15 uur en Miriam heeft die tijd benut om haar kuif maar weer eens in model te krijgen. De zonsondergang hebben we weer aan het strand bekeken onder het genot van een drankje en deze was wederom weer erg mooi.

Hierna naar de kamer gegaan, omgekleed en naar het restaurant waar we heerlijk gegeten hebben. We begonnen met een Tom khai khai soepje en al lepelend brak het zweet ons uit. Goed idee om een soepje te eten met ruim 30 graden….Not! Het zweet liep met straaltjes langs ons gezicht en lijf. Toen we weer wat bijgekomen waren kwam de thaise groene curry en die was ook erg lekker. Na het eten kwam er een Engelssprekend vrouwtje naar ons toe (die we al bestempeld hadden als reisgids van de nieuwe groep oude en grijze gasten) maar het bleek de manager te zijn van dit hotel. Het vrouwtje is 72, heet Sue, komt uit Engeland§ en heeft haar hele ziel en zaligheid in het hotel en de school gelegd. Het hotel bestaat al 7 jaar en zolang is zij al de manager hier. Ze wilde graag weten hoe het ons bevallen was en of alles naar wens was verlopen. Ze is in 1998 voor het eerst in Myanmar geweest en woont er sinds 2003. Het land en de bevolking heeft haar gegrepen en ze zet zich in voor veel goede doelen. Morgenmiddag gaat ze meehelpen met opruimen van het afval langs het strand en de rivier want bewustwording kweken is de oplossing tot verbetering.

Toen we terug kwamen op de kamer lag er met bladeren “ Good Bey “ op het bed….klein detail maar zo enorm attent! Het maakt het verblijf hier af!
Morgen moeten we om 12 uur uitgecheckt zijn en om half 1 worden we naar het vliegveld gebracht voor de vlucht naar Yangon.

Het zit er echt bijna op maar wat is dit een fantastische reis geweest! Het land, de bevolking en de prachtige ontmoetingen hebben hier zeker aan mee gewerkt. Dank jullie wel voor het volgen van onze belevenissen en de reacties op onze verhalen.

Misschien nog tot morgen!
E&M.


Geschreven door

Al 9 reacties bij dit reisverslag

Ik heb genoten van jullie verhalen en schitterende foto's van een prachtige reis. Aan alles komt een eind 😘

Jolanda 2019-10-19 17:04:11

Bedankt voor de leuke verhalen! Een goede reis naar huis. 😘

Marielle 2019-10-19 17:37:20

Ed en Miriam, Ik dank jullie voor de mooie verhalen en de schitterende foto’s. Jullie hebben een mooie reis gemaakt. Het is iets om op terug te kijken. Fijn dat wij mee mochten genieten. Voor de rest een goede terugreis toegewenst.

Ab 2019-10-19 17:58:35

Wat gaat de tijd toch snel! Ik hou niet van lezen en de rust om ervoor te gaan zitten heb ik niet..., maar voor jullie mooie verhalen heb ik de tijd genomen om te lezen! Ik heb genoten! Mooie en bijzondere verhalen! Prachtige foto's! Het is ook fijn om te lezen dat jullie een prachtige reis hebben gehad 😘

Jessie 2019-10-19 19:10:14

Dank jullie wel voor de mooie verhalen. Ik heb er van genoten xx

Enny 2019-10-19 19:29:29

Ook heerlijk met jullie mee genoten. Ik hou ervan om met reizende mensen mee te lezen, zelfs als ik zelf op reis ben ;-)). Wij vandaag thuis, jullie moeten de vliegreis nog ondergaan. Succes en sterkte met dat stomme tijdsverschil! Dank voor je verslagjes!

Karin Broekman 2019-10-19 23:15:45

Goede reis terug en heel veel na-geniet plezier tijdens de vlucht en daarna. Was leuk om jullie te volgen met de mooie verhalen en foto’s. Dikke knuffel en tot snel. 💕😍🍻

Jos 2019-10-20 12:41:44

Ik heb genoten van alle verhalen en mooie foto’s.

Leny 2019-10-20 21:36:24

...ik was dit weeekend zeilen, de Brandarisrace...en jullie reisverslagen net even gelezen ! Was weer vertrouwd om zo met jullie mee te reizen! Welkom thuis lekker stel!

Vissekop 2019-10-20 22:58:19
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.