Vandaag dag 50!
Man man dat is al best een tijdje onderweg. Ik denk daar nu eens even over na. Of het al verveeld? Nou nee gaat nog lekker.
Vannacht en begin van de ochtend veel regen. Maar Pietje lag hoog en droog in zijn hotelkamer. En in de ochtend een ontbijtbuffet. Hmmm dat is toch wel luxe hoor. Uiteraard heb ik daar eens flink van genoten.
Igor stond in de kelder geparkeerd. Alle tassen er weer op en rijden. Nog een klein beetje regen, mag de pret niet drukken we zijn niet van suiker.
De tocht voor vandaag was ‘slechts’ 47 km maar wel met 839 hoogtemeters. Dus simpelweg pittig. Klimmen en stampen, ik zag nog even de 15% op de meter voorbijkomen. Op een gegeven moment stond ik voor een watertje. De loopplank was niet geschikt voor ons dan maar er doorheen waden. Toch heel handig die sandalen, ook hier gewoon weer door stampen.
De route ging langs een meer. Met hoogteverschillen en veel modder. Hihi dat was toch een bende. We zagen er niet uit.
Rond 14:00 uur arriveerde ik op de camping nou ja eigenlijk wij. Leuke camping met veel beestjes en gezelligheid. Een tijd lang gekletst met de eigenaren. En met een Nederlandse jongen die via workaway vrijwilligerswerk doet op de camping.
Hij is een groot Saab liefhebber en had er ook een bij zich. Het leuke was ook dat hij erg dol op Noorwegen is en een aantal weken geleden in het Saabmuseum in Trollhatän was. Ik zei daar heb ik ook gefietst.
Ik vind dat dan weer zo toevallig en leuk. Kan ik erg van genieten.
Veel beesten hier dus; twee honden, vijf katten, kippen, kalkoenen, paarden enz enz.
In de ochtend worden de geiten gemolken.
Als je wilt mag je meehelpen met de verzorging.
Als ik dan op zo’n leuke, door Nederlanders gerunde, camping rondloop denk ik; jullie snappen wel hoe het moet. Die landgenoten toch! Handelsgeest en smaak (nou ja in ieder geval die van mij).
“Het is beter een mijl te reizen dan om duizend boeken te lezen.” –Confucius
Video’s
Beetje vies:
https://youtube.com/shorts/zzhgHjX14cM?si=gq-HBUmM_5Oo7qlT Camping Modra Farma:
https://youtu.be/1ULtRQUMIAQ?si=mNOkjYeu312EmtO3 Geschreven door Broersma