Dag 15 Arugam Bay.

Sri Lanka, Arugam Bay

Gisteravond nog met z'n allen lekker gegeten in een wat luxer restaurant, erg lekker. Daarna afscheid genomen van elkaar. Om 10.00 uur vertrokken naar het zuidoosten. De rit duurde 7 uren met de bus langs de kust. Veel militairen langs de kant van de weg. Je komt sowieso regelmatig langs kazernes. We boeken onze slaapplaatsen via booking.com. Zo ook deze keer. Maar helaas overboekt of iets dergelijks. Ze boden een 'ranzig' slaaphonk aan met separaat een wc en douche. Het regende even en toen zei Teun; kijk er zit geen dak op het toiletgebouw. Stel je voor staat er in de krant; man overleden op toilet na blikseminslag 😂😆. Toch maar even een ander hotel gezocht 300 meter verderop geen probleem voor alle partijen. We zijn hier twee nachten aan het bekendste surfstrand van Sri Lanka gebleven.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Ziet er weer allemaal mooi uit daar,en ja dat er geen dak op de wc zit is natuurlijk om de boel te ontluchten :-). Dus dat wordt surfen vandaag, denk om de haaien Teun.

Bart Broersma 2016-07-30 10:19:13
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.