De laatste dagen rond Marrakech

Marokko, Marrakesh

We hebben voor de laatste drie nachten gekozen voor een wat luxer verblijf in de buurt van Marrakech. Zodat we lekker kunnen relaxen aan het zwembad en niet midden in de drukte zitten van de stad.
De reis er naar toe was een heel mooie. Door de bergen en dan vooral veel dalen. Onderweg trouwens nog een Vakantiefietser gezien. Langzaam kroop ie bergopwaarts. Lijkt me wel een heel droge ervaring. Voor mij zijn er wel andere routes op de aardbol.

Het hotel is heerlijk. Een groot bed, badkamer met bad en terrasje voor de deur. En veel groen waaronder veel fruitbomen en kippen, parelhoenders en pauwen. Heel relaxt en bijna geen gasten (tsja het is nog steeds laagseizoen). De nachten zijn lekker fris zo rond de 10 graden overdag volop zon en rond de 26 graden.

We zijn nog een middag in Marrakech geweest. Met de auto zover mogelijk de stad in rijden en dan parkeren. Enige durf en heldhaftigheid is wel gewenst in het verkeer. Het was mooi om Marrakech weer eens te zien. De hectiek op het centrale plein met zijn slangenbezweerders en apen viel heel erg mee. Ik had het veel drukker verwacht. Na een middag hadden wij het wel gezien. De vele brommers met bijpassende uitlaatgassen waren geen 🥳.

Darmproblemen…. Jawel we moeten er toch aan geloven. Verkeerde beestjes in het microbioom. Aardig wat krampen in de pokkel en veel uit de broek. Gelukkig zitten we heerlijk in ons resort. Veel drinken en eten naar behoefte.

Vandaag vliegen we terug. Eerst de auto inleveren. We hadden de auto niet gewassen dat had wel gemoeten zei men. Maar er was wel een mannetje die dit voor 50 Dirham wilde doen. Geregeld😝.

We hebben een heerlijke tijd gehad in Marokko. Voor Patrice was het de eerst keer. Voor Piet de tweede. De mensen zijn lief en gastvrij het land gort droog. Wij houden toch meer van landschappen met wat frisheid. Maar we hadden dit reisje in het noord Afrika niet willen missen.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Ziet er mooi uit, en werk aan de winkel voor Esther Ouwehand zie ik op de foto,s "-), en broer zo kun je die auto toch ook niet inleveren, dat ben ik niet van je gewend.

Bart B 2023-11-24 00:49:31
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.