Dag 8 (Dinsdag 29 augustus 2023)

Verenigde Staten, Anacortes

Deze dag begon onze terugreis vanuit Canada. Alvorens met de reis van 550 km te starten gingen we eerst nog even langs bij de bakery Wild Flour om te ontbijten. Wederom een succes.

Om ca. 9.30 uur vertrokken we dan. Het was minder warm dan de dagen ervoor.
Het verkeer was uiteraard drukker dan op de heenweg op zondag.
Er was veel vrachtverkeer en zoals te verwachten in Canada veel trailers met grote boomstammen.
Op sommige plaatsen was het nog steeds flink mistig door de rook van de bosbranden. Met een lekker stukje muziek in de auto konden we lekker weg mijmeren. Alleen Rob, die de hele rit achter het stuur zat, moest zijn aandacht bij het verkeer houden.

"Gelukkig" moesten we voor Jeannet af en toe stoppen bij een benzinestation voor een plaspauze en konden we gelijk de benen strekken. De andere stop bij McDonalds was uiteraard ook voor de lunch. Evenals op de heenweg was de grensovergang geen probleem.

Het laatste gedeelte vanaf Bellingham begon het steeds harder te regenen en in Anacortes aangekomen ging dat nog een aantal uren door met soms wat onweer.
We konden terugzien op een zeer geslaagd uitstapje naar Canada.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Zo`n "stomme" reisdag hoort er nu eenmaal ook bij.

Pim Scheick 2023-08-30 12:52:13

Voor de bos branden wel een zege, die regen. Alleen voor Jeannet een plaspauze? ;-) Fijne voortzetting van jullie verblijf /reis daar.

Sophie 2023-08-30 13:30:26
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.