Op slechts 10 minuten van Rob's huis ligt het Whistle Lake. In de zomer trekt dit gebied veel zwemmers aan. Je kunt er ook vanaf de rotsen in het water springen of duiken. Ook wordt er gevist. Het gebied is bovendien bij uitstek geschikt om wandelingen te maken.
Vanaf de kleine parkeerplaats is het ongeveer een kwartier lopen naar het meer. Het eerste gedeelte is een breed bospad dat aan het eind overgaat in smalle paden.
Toen wij op de parkeerplaats aankwamen stonden er slechts 2 auto's. Zoals gezegd was het eerste deel van de ca. 5 km vlak en daarna werd het pad smaller en smaller. Ook moest er flink worden geklommen over hobbelige en gladde paden mede door de hevige regenbuien van de avond ervoor. Vandaag scheen de zon echter weer volop.
Je waande je af en toe in een regenwoud met veel omgewaaide bomen overwoekerd met mos en heel veel varens. De wandeling duurde ongeveer 1,5 uur. Onderweg zijn we nauwelijks iemand tegengekomen. Gelukkig had ik geen last meer van de met tennis opgelopen zweepslag in mijn kuit.
's-Middag keken Rob en ik naar de voetbalwedstrijd Liverpool - Machester United. Deze wedstrijd eindigde in een dik verdiende 4-0 overwinning voor Liverpool, die een geweldige wedstrijd speelde. Marie bereidde het diner voor dat zoals wij inmiddels weten met de nodige precisie wordt gedaan. Het was dan ook weer een heerlijke pasta.
Na het diner keken we naar de speelfilm uit 2021 'Being the Ricardos', een biografisch verhaal over de ook bij ons bekende Lucille Ball, die in de film prachtig wordt vertolkt door Nicole Kidman. Het gaat met name over de relatie tussen de sterren uit de serie 'I Love Lucy'. Daarna liet Rob op You Tube nog een oude zwart-film scene zien uit de serie 'I Love Lucy', waarin ze als Lucy Ricardo (huisvrouw) samen met Vivian Vance in een ton dansen vol met druiven. Hilarisch was dit.
Geschreven door Jan.en.jeannet.op.reis