Vandaag ook weer een lange rit. Allereerst reden we naar Ayers Natural Bridge. Dit is een prachtig openbaar park genesteld in de bodem van een prachtige rode rotskloof op slechts 15 minuten van Douglas. De Natural Bridge is een mooie plek voor fotografie en een picknicklunch. Het wordt beschouwd als een van de eerste toeristische attracties van Wyoming en trekt vermoeide reizigers van de Oregon Trail. Dus ook wij. Het was inderdaad een mooie rustige goed onderhouden plek om uit te rusten, te picknicken, wandelen. Met name ook aan de kinderen is gedacht met veel speel attributen.
Verder kwamen we langs een oud kazernecomplex dat in de 19e eeuw dienst deed als commando centrum ten tijde van de Burgeroorlog.
De volgende stop was in het plaatsje Lusk. Allereerst om koffie te drinken maar wellicht ook om hier het stagecoach museum te bezoeken. Dit laatste ging niet door omdat het was gesloten. We vervolgden onze reis naar nog een museum en wel het Museum of the Fur Trade. Gelegen op slechts vijf mijl ten oosten van Chadron, Nebraska, staat het Museum of the Fur Trade op de plaats van de handelspost van James Bordeaux, die in 1837 werd opgericht voor de American Fur Company en nu is opgenomen in het nationaal register van historische plaatsen. Alle items in de collectie zijn originele stukken en omvatten de oudst bekende puntdeken uit 1775, vuurwapens die eigendom waren van Kit Carson en Tecumseh, en oogstzaden die meer dan 125 jaar geleden rechtstreeks van Amerikaanse Indianen werden verkregen.
Na ons bezoek aan dit leuke museum begonnen we aan onze laatste rit richting Hill City. Deze duurde ruim 2,5 uur. Jeannet was dan ook behoorlijk moe. Omdat het al half 6 was zijn we na het uitpakken van bagage meteen op zoek gegaan naar een restaurant. Dit werd een Pizza tent.
Geschreven door Jan.en.jeannet.op.reis