Dag 11.2 (Van Gardiner, Montana naar Cody, Wyoming; 232 mijl;373 km)

Verenigde Staten, Cody


's-Morgens vroeg had Jeannet nog een paar antilopen gespot bij de parkeerplaats en maakte ze hals over kop een foto omdat ze bang was dat ze weg zouden zijn.
We moesten vandaag naar Cody, de stad die is vernoemd naar William Frederick Cody, beter bekend als Buffalo Bill (1846-1917). We hadden ons programma afgestemd om de route via het Yellowstone Park af te leggen echter de wegen daarnaar toe zijn nog niet allemaal open. We hebben gisteren deze route al gereden en inderdaad is deze op een gegeven moment geblokkeerd. We hadden dit ook al van de ranger gehoord in het bezoekerscentrum. Maar dit betekende wel een flink eind omrijden.

Na ons ontbijt op de kamer gingen we naar de eerste stopplaats en dat was Livingston. We reden naar de Main Street waar we in een klein Cafe met de naam Pinky koffie hebben gedronken. Het was weer lekker weer met een zonnetje een heel verschil met gisteren toen we nog in de sneeuw reden. We reden nu door de staat Montana. Er was weer veel te zien aan natuurschoon en hoge bergen.

Voorbij Livingston had Tomtom het een beetje moeilijk. We hadden hem ingesteld op snelwegen vermijden. Hij stuurde ons weer terug naar Gardiner. We draaiden om en toen moesten we via de Interstate 90 verder. Bij de eerstvolgende plaats zouden we kijken of we weer op de highway konden komen. Na ca. 80 mijl lukte dat en konden we verder op de rustige wegen. Geen gejakker van de snelweg. We kronkelden door het landschap. Op een gegeven moment sprongen 3 kleine antilopen op de weg. Dit waren Amerikaanse antilopen (pronghorns). Ze sprongen van de ene naar de andere kant van de weg en over hekken het weiland in. Een grappig gezicht. We konden nog net wat video beelden op de telefoon vastleggen. Ook hadden we gedurende 10 mijl te maken met een onverharde weg met grote kiezels. Dat was dus een tijdje heel langzaam rijden. Maar daarna ging het weer verder op geasfalteerde wegen. We reden weer door een prachtig gebied met bergen.

We kwamen ongeveer om half 3 aan in Cody en zijn toen naar het Buffalo Bill Center of the West gereden een prachtig ingericht museum waar je over alles wordt geïnformeerd wat betreft de tijd van het Wilde Westen en met name over Buffalo Bill.
's-Avonds hebben we spareribs gegeten in een naastgelegen Grill restaurant. We hebben maar een kindermenu genomen en dat was meer dan genoeg.




Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Fantasche reis met schitterende fotoos. Nog veel mooie momenten en een goede reis toegewenst.

martin 2022-05-03 14:01:09
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.