Dag 4 (Chelsea Market)

Verenigde Staten, New York

Ondanks het feit dat we na de musical laat zijn gaan slapen waren we toch al weer om 7.00 uur wakker. Na nog wat op de computer te hebben gewerkt gingen we om 8.00 uur ontbijten. Het weer was iets koeler dan gisteren toen het boven de 20 gr. kwam. Het was wel droog.

Het beginpunt van onze route was Chelsea Market. Dit is een oude koekjesfabriek uit 1890 die in 1990 is omgebouwd tot een overdekte shopperhal met allerlei winkeltjes. Daarna werd de wandeling voortgezet op The High Line, een park dat is aangelegd op een voormalig treinviaduct. Op het 10 meter hoge viaduct kijk je uit op de Hudson Rivier met oude pakhuizen. Tussen het groen staan allemaal houten zonnebanken. Het gebied gaat langs vele leuke winkeltjes en straten die doen denken aan Londen. In een van de straten Perry Street werden opnames gemaakt van Sex and the City.
Een klein park genaamd Christopher Park met daarin enkele beelden bleek in 1969 het toneel te zijn geweest van een gewelddadige rel in de strijd van homo's voor gelijke rechten. De buurten waren zeer afwisselend met vaak mooie oude huizen, speeltuinen e.d. Ook was er een aparte Italiaans wijk.

Tegen het einde van de middag toen we er al weer bijna 15 km hadden opzitten zochten we weer de metro op. Hoewel we het goede nummer hadden gevonden stapten we echter op het verkeerde perron op waardoor we de andere kant opgingen. Dit ontdekten we toen de metro boven de grond ging rijden op spoorbruggen over het water. We zijn uitgestapt en overgestapt op de lijn naar de andere kant. Een half uurtje later in het hotel dus. Na een uurtje rusten gingen we op zoek naar een restaurantje. Doordat het was gaan regenen hebben we dat maar om de hoek gedaan. Na een te grote maaltijd (alles is big) gingen we terug naar het hotel waar ik de verslagen van 2 dagen kon maken en de foto's downloaden. Dat duurde zeker 2 uur. Om 10.00 uur van moeheid in slaap gevallen.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Leuke trip heerlijk de musical, de Italiaanse wijk Vonden wij ook leuk. Hebben jullie geen city hopper genomen. Je kan het voor paar dagen nemen en in en uit Stappen waar je maar wil. E zit hoog en je ziet alles perfect. Maar dat lopen is perfect maar het vermoeid je erg. Omdat er zo veel te zien is. Jan je had niet over 5 jaar moeten gaan. Dan had jedat lopen niet meer gered. Veel plezier. Wat is het leuk he. Groetjes tonny

Tonny 2019-04-11 07:34:36

Zo leuk om te volgen, net een boek wat ik aan t lezen ben, steeds benieuwd naar het volgende ‘Hoofdstuk’ 😊

Ria 2019-04-16 17:08:44
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.