Reisdag 10: Furnas - Ponta Delgada - Lissabon - Amsterdam - Houten

Portugal, Furnas

Verbondenheid

Op tijd op, ontbijtje gemaakt bij de ontbijtbar en naar het vliegveld. Alles ging voorspoedig. Er waren weinig wolken waardoor we Lissabon goed konden zien vanuit de lucht. Daar liepen we vorig jaar met de kinderen! Op het vliegveld van Lissabon, tijdens de overstap, een uurtje tijd om nog de laatste 'echte' Pastel de nata's te scoren. Doosje mee naar huis!

We werden opgehaald door David van Schiphol. Thuis alle souvenirs gegeven, iedereen een armbandje van lavasteen, thee van de plantage die we bezocht hebben en een pakje speelkaarten met foto's van het eiland erop. De kinderen hadden voor ons ook een verrassing... ze hebben samen beide een tattoo laten zetten van een bijtje. Omdat ze 'bij'-elkaar horen. Dus niet alleen Douwe en ik hebben onze hechte band heel duidelijk gevoeld deze vakantie, onze kinderen voelen zich ook heel erg verbonden met elkaar.

Op naar weer nieuwe avonturen! Tot dan, geniet zonder mate!



Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.