Reisdag 2: Doha - Kuala Lumpur

Qatar, Doha

Na een stop van 2 uur op Doha Hamad International Airport (hypermodern en veel bling-bling), gingen we met Malaysian Airlines verder naar Kuala Lumpur. Maleisiërs staan bekend om hun gastvrijheid en goede service en dat was in het vliegtuig al merkbaar. We werden goed verzorgd met snacks, ontbijt en diner (bij intercontinentaal vliegen is het altijd onduidelijk wat wat is). Het was inmiddels nacht, dus we hebben geprobeerd wat te slapen. Met wisselend succes, want echt ruim zit je niet bij Malaysian Airlines. Om 15.00 uur kwam we aan. Onze tassen gelukkig ook, dus we konden terugkijken op een soepele reis (op het spuugincident na). Ook het transfer naar het hotel stond voor ons klaar. Eerst snel nog simcards voor de telefoon geregeld (55 ringget = 10 euro voor een maand lang onbeperkt internet)! Het busje bracht ons in een uurtje naar ons hotel in Kuala Lumpur. Leuk om zo onderweg een eerste indruk van het land te krijgen. Zelfs vanaf de snelweg was duidelijk dat we echt in de tropen zijn. Eindeloze rijen palmbomen trokken aan ons voorbij. Ons hotel ligt pal in het centrum. Het laatste stukje van 2 km duurde 30 minuten. In Kuala Lumpur staan altijd files. Dit is de reden dat er zoveel brommers en scooters zijn. In deze chaos gaan we morgen fietsen. Leuk en spannend!

Het appartement overtreft alle verwachtingen! De grootte, de inrichting, het uitzicht (36ste verdieping!), een infinity-pool met bar....alles is meer dan instagram-waardig. Vanuit ons bed kijken we uit op de Merdeka-tower, de tweede hoogste skyscraper van de wereld (118 verdiepingen en 679 meter hoog!). Vanuit het zwembad zie je de Petronas Towers, de hoogste twin-towers van de wereld (88 verdiepingen en 452 meter hoog). Die gaan we overmorgen 'beklimmen'.

We bestellen, voelt mega-decadent, pizza's via roomservice en gaan niet te laat naar bed. Morgen gaan we fietsen!




Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.