Twickel 3

Nederland, Borne

Weer een koude mistige start.
Rond het middaguur vertrekken we om voor de tweede keer langs Kasteel Twickel naar museum No Hero te fietsen.
Wel met koffie op en via een veel leuker traject.

Heerlijk even genieten van de prachtige tuin met borders zoals ik ze thuis voor ogen had,. Helaas verorberd door hordes slijmerige medebewoners.
Ook binnen meerdere verrassende werken, en een lange artistieke verschijning ( lang zwart haar met witte lok en dito bril) die mij bekend voorkomt.
Als ik hem ineens van dichtbij passeer, weet ik het weer; En roep spontaan; “ O nou wéét ik wie U bent! Uit Zwolle toch?”
Ralph König riposteert : “Nou al een tijdje niet meer,” en loopt vlug door.

Als we naar een video kijken en hij daar als gast curator een vraag beantwoordt (hoor ik hem achter het beeldscherm) hard pratend,
zijn eigen verhaal verstoren.
Het antwoord zal voor mij altijd een vraag blijven.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

lijkt wel heel erg de moeite waard"

lea 2024-09-19 11:49:38
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.