Zondagochtend in Peratelada

Spanje, Forallac

Transformatie van een verlaten dorp naar een goed bezochte sfeervolle plaats om een zondag door te brengen.
De toren beklimmen we nu wel en bewonderen het prachtige uurwerk op de overloop.Er zijn nu vele terrasjes te bekijken en we lopen nog even een expositie binnen.

Daar past Salvador op de kunst( ik zag hem aan voor een kunstenaar) en hij voelt zich gevleid, als ik hem vraag te poseren.
In het gras zit een wielerclub van een heerlijke lunch te genieten.Zou me er zo wel bij neer willen vlijen.

Alweer een verleidelijke Antiekwinkel waar ik de verleiding nu weersta want er zijn grenzen.De leuke jurk en een jasje gaan wel mee. Veel te leuk om niet te willen dragen en me weer even hier te wanen.

Heel bijzonder zo’n portaaltje met olielampen en vogelhuisjes. Voor een zwaluw niet geschikt maar daar heeft het paar een oplossing voor gevonden.

Met een heerlijk lunch voelen wij ons een echt Catalaans stel op zondagmiddag……

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.