El Castell de Guadelest

Spanje, el Castell de Guadalest

Drukke dag loopt uit op een onverwachte overnachting.De was moest ook nog snel gedroogd. Dan is de zon en harde wind heel behulpzaam. Op weg houden wij keurig afstand van al die fietsjes.
Als de route ons een smal bergpad wijst moeten we terug.
Zelfde verhaal andere route en als we eindelijk in Guadelest aankomen hebben we nog maar 2 uur van de middag over.
Het voordeel is dat we op een camperplaats staan dus we kunnen ook hier overnachten besluiten we.

El Castell de Guadalest oftewel Casa Orduna werd gebouwd na de grote aardbeving van 1644 die het gebied verwoestte .
De familie Orduna is oorspronkelijk van Baskische afkomst en zeer invloedrijk op economisch, cultureel en sociaal gebied.
We genieten van deze prachtige plek waar we een aan twee kanten mooi geschilderde christus op doek ook op zijn geschonden rug in de spiegel kunnen bekijken. Gelukkig hebben we nog even een beetje zon bij een drankje want zonder Shalw is het nog fris zowel binnen als buiten.

Daar treffen we de buren uit Zaandam, die we bij aankomst spraken en schuiven we gezellig aan.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.