Gisteravond een plaatsje in Sitges gevonden.
Je mag hier parkeren tussen 20.00 en 10.00 uur. In de zijstraten van de Villawijk die wat smal zijn lukt het als we een stukje stoep confisqueren. Best rustig geslapen en we zien s’morgens als surveillance auto’s de boel observeren.
Als we aan de boulevard koffie zoeken loop ik zomaar het terras van een groot hotel op.
Wat een relaxte sfeer: wandelaars, hardlopers, vliegeraars en pootjebaders in de zon. Het ziet er verzorgd en aantrekkelijk uit, een heerlijke omgeving .
Er moeten nog boodschappen gedaan en een camping gevonden: Carrofer Green Camping biedt ons een te krappe beschaduwde plaats.We bedingen een ruime plek in de zon.
Tijdens onze maaltijd worden we verrast door aardige livemuziek, klinkt best aardig, we spoeden ons naar het terras, helaas moeten we het doen met hun slotaccoord; Something in the way she moves.
Morgen op de fiets naar Sitges.
Geschreven door Camperplezier