De Spaanse variatie op Romeo en Julia,; Juan en Isabel hebben zelfs een eigen Mausoleum.
Het is een prachtige uitvoering in wit marmer van de los Amantes. De handen elkaar zoekend maar net niet gerakend.
De suppoost vertelt mij dat het door een beroemde hedendaagse beeldhouwer gemaakt is: Juan de Avalos
Het moderne doek heeft vele stijl elementen uit Picasso’s kubistische periode maar ook een eigentijdse en gevarieerde kleurige opbouw van de compositie.
Ook de kerk is prachtig . We mogen met een gids de toren beklimmen en de moderne doeken op de omloop, zijn een opvallende toets.
Het is leuk de gebrandschilderde -en glas in lood ramen, zo dichtbij te bekijken.
In de stad vallen wij voor de architectuur van de Escalinata del Ovalo en in het bijzonder voor de originele lantarenpalen.
De geplande reis naar Morella via de A-226 is door dit schoons verlaat. Daardoor belanden we in Villaroya de los Pinares.
Geschreven door Camperplezier