Goeie zet

Frankrijk, Cabrières-d'Aigues

Om zes uur wakker zijn en weg willen.
Om zeven uur spreken we dat af.Om 8 uur koffie en om 9 uur naar het dorp voor boodschappen. Om 11 uur;

Er is zelfs een barretje met terras, op de nieuwe camping aan de koffie. Het voelt zoveel gezelliger dan op de vorige waar afstandelijke buren koeltjes knikten en vaste bezoekers genoeg aan elkaar hadden. En ieder voor zich op de laptop naar de wedstrijd keek….
Dat maakte de W.K.niet echt tot een beleving.

Geer mag een enquete invullen van een Acis inspecteur, die ons vraagt of we we Vlaams of Nederlands zijn? Een Belg die graag de tijd voor dit klusje neemt.
Een Fransman vult de Fraternite aan, als hij aanschuift.
De buurvrouw uit Basil nodigt me uit te dansen op de fraaie klanken uit hun camper. Vooral ook zijn ze ons heel erkentelijk dat we ze het uitzicht niet ontnamen, maar een plaats ernaast kozen.( Dat kan gewoon op maandag ochtend).Bij elke bezoeker met een plattegrondje zaten ze te bibberen!

Als ik dan voor de lunch al heerlijk in het meer zwem: dan is het een goede zet geweest te verhuizen naar deze droom plek( Dankzij speurwerk Geer).

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Oh wat een fijne plek!!

Lea Lettens 2024-06-24 22:32:32

Wat ook een heerlijke plek Genieten luitjes Hier is het nu ook heerlijk vertoeven in onze tuin Liefs van ons 💋

Menno en Netty 2024-06-25 17:01:11
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.