Bakkerij

Italië, Pieve di Cadore

Gisteren alweer een rustdag vanwege het mindere weer. Vandaag een wandeling tot aan de bakkerij waar Hilde elke dag "ons" 🤠 ontbijt haalt.
Ook vandaag regen na zon. Hilde smeerde haar wijselijk in tegen het verbranden! Op de weerkaart kijken maakt het niet makkelijker om een nieuwe stek te zoeken. Vanavond moeten we immers inpakken om morgen op tijd buiten dit appartement te zijn rond 10u. Toch iets tofs gevonden in Trente. Ook al zitten we goed in ons appartement, toch zijn we blij te verkassen. We missen onze #wieluus. Wij zijn duidelijk "Nomaden". "Hi&bye".

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Das geen bakkerij, das het zoetatelier van sinterklaas 😋😋😋😊

Veerle 2024-05-22 16:35:35

Wawwwwiiee dat ziet er daar lekker uit zeg in die bakkerij! Gelukkig ondertussen wat beter weer! Echte nomade(n) dat zijn jullie ja 😃

Eline 2024-05-22 18:04:04

Een bezoekje waard! 🤭🥮🍩🍪🎂🍰🧁🥧🍮☕️

WieLuuS 2024-05-23 20:47:44
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.