Laatste dag in Indonesië

Indonesië, Denpasar

Vandaag is onze laatste dag in Indonesië. We relaxen lekker op het strand, eten en drinken wat en na de lunch kunnen we ons op ons gemak verzorgen en zorgen dat onze bagage reisklaar is. Die laatste lunch bestond natuurlijk nog eens een keertje uit Saté Ayam. Ook maken we nog een paar foto’s van de bootjes die hier her en der op het strand liggen. Ik heb al online ingecheckt en laat voor alle zekerheid de boardingpassen bij de receptie printen. Als we zeker zijn dat we niets meer op onze kamer achtergelaten hebben verlaten we voor het laatst onze kamer. De airco staat al de hele tijd zo laag dat er aan de buitenkant condens op de ramen staat. Iedere keer dat we naar buiten gingen besloeg me de bril zoals dat bij ons in de winter gebeurt als je ergens binnenkomt. Ook dat is weer een aparte ervaring die ik nog nooit meegemaakt heb. Bij een temperatuur van meer dan dertig graden buiten lopen met beslagen brillenglazen, het klinkt bezopen maar het gebeurt echt.
De vlucht van Denpasar naar Jakarta verloopt volgens planning en deze keer hebben we voldoende tijd om over te stappen. We hebben zelfs voldoende tijd om onze laatste Rupiahs op te maken en waaraan kun je dat bij de taxfree shop beter besteden dan aan een fles goede whisky? Ik zou niets beters kunnen verzinnen.
Op het moment dat ik dit schrijf zitten we alweer zo’n twee uur in het vliegtuig van Jakarta naar Amsterdam en hebben we al 1870 km afgelegd volgens de gegevens die we steeds krijgen. We vliegen op een hoogte van een kleine 10 km net langs Noord-Sumatra richting India en buiten is het nu -34 graden Celsius, brrrr.
Ik heb net de film “The Grand Budapest Hotel” gezien en we hebben al eten geserveerd gekregen.
Om al in het ritme van Nederland te komen hebben we besloten dat we pas na 5 uur vliegen gaan slapen, dat geeft me de tijd om nog even iets te schrijven. Vanwege het tijdsverschil heb ik even met de datum moeten foetelen, het is hier namelijk al middernacht geweest en nu heb ik mijn iPad even voor de gek gehouden. Hij trapte er in dus ik neem aan dat zijn kennis van aardrijkskunde niet zo geweldig is hoewel hij de afgelopen weken altijd precies heeft aangegeven waar we zaten, swa...
Morgenvroeg rond acht uur zullen we op Schiphol landen en daarna zal ik mijn laatste verslagje via deze blog doen. De afgelopen dagen was er eigenlijk niet meer zo veel te vertellen omdat we lekker geluierd hebben. In de eerste tijd was er iets meer te beleven en heb ik altijd met plezier onze ervaringen gedeeld. Dat werd ook gestimuleerd door de leuke reacties die we kregen vanuit het thuisfront. Ik wil bij deze alvast iedereen bedanken voor de leuke reacties en plaats nog even een paar foto’s van onze laatste dag op Bali.
Selamat malam dan selamat tidur, sampai jumpa besok

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Selamat sore Pjer dan Marlene, Tidak pijit di panrai Sanur? Jalan jalan baik pi Belanda Sampai jumpa Terima kasih untuk brita brita sini sana

Josée Mergelsberg 2019-05-24 11:55:49

Hey welkom in Nederland, wat heb ik ervan genoten om jullie te volgen. Voelde een beetje als mee-reizen. Nou is het weer adië wah

Lenie 2019-05-24 12:11:59
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.