*Dag 1: van Schiphol naar Mumbai*

Nederland,

Vannacht hebben we in de buurt van Schiphol geslapen. Na het ontbijt met de shuttle bus naar het vliegveld. Relaxed inchecken en alle tijd voor koffie en een broodje. Vertrek rond 13 uur. We vliegen tegen de tijd in. In Oost Europa ligt nog volop sneeuw in de bergen en boven Turkije en Iran is het alweer donker. We zien Dubai liggen bij nacht, zware verlichting bij o.a. de palm beaches (villa's gebouwd in het water in de vorm van palmbomen).
De reis van 9 uur van Amsterdam naar Mumbai 'vliegt' voorbij met Indiaas eten en drankjes, lezen, films of muziek. De medepassagiers zijn voornamelijk van Indiase afkomst. Drie jaar geleden ging de overstap op vliegveld Mumbai naar Chennai vrij vlot. Maar deze keer is het hopeloos. Er zijn veel te weinig loketten open bij de omslachtige paspoortcontrole. Hierdoor missen we bijna onze aansluiting naar Chennai. Wat een onverwacht stress midden in de nacht. Maar we zijn nog precies op tijd bij de boarding.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.