Vandaag geen festivaldag maar een eiland dag. We hadden het plan om de oostkant van het eiland te verkennen en te kijken hoever oostelijk we zouden kunnen komen. We zijn door de plaatjes Formerum, Lies en Hoorn gefietst en daarna door het bos en duin richting het Heartbreak paviljoen aan strand. We konden nog een stukje oostelijker fietsen naar de laatste afslag naar strand , maar daarna veranderde het fietspad in een heel mul wandelpad. Niet te doen op de fiets. We zijn het duin overgestoken naar het strand. Het is een heel mooi breed strand. De wind was echter te koud om er lekker te zitten. We zijn dus op onze schreden teruggekeerd en hebben een duinpannetje gepakt om in het zonnetje een broodje te eten en even lekker te liggen.
Daarna zijn we via het plaatsje Oosterend terug gefietst. Oosterend is een heel klein plaatsje dat echt omgeven is door duin, met oude kleine boeren huisjes.
Terug op de camping hebben we weer rustig aan gedaan met koken, afwassen, koffie en borreltje met tussendoor ons boek. Ik lees momenteel een boek van Lars Kepler waar regelmatig door een oude oma voeten en armen bij levende meisjes worden afgezaagd als straf. Luguber!
Wel lekker geslapen vannacht.😎🥰
Geschreven door Ellie.Henk.reisblog