van St. Yrieix naar St Auley

Frankrijk, Saint-Aulaye

Dag 12 vrijdag 18 mei 2018.
Van St. Yrieix naar St. Aulay

Wij vertrokken vanmorgen om 8.30 u. Het was nog frisjes maar wel mooi wee. Kees had een route gemaakt vanaf de campin de stad Angouleme in en door de stad een aansluiting op de route. Het stuk vanaf de camping de stad in was erg mooi en lipe langs een meertje en door een parrk. De route door de stad liep langzaam omhoog en eindigde bij de kerk St. Martial. Wij hebben de kerk bezocht maar ook deze viel in de categorie k-kerk, dus geen stempel. Na nog wat foto’s namen wij de route de stad uit en dat verliep vlotjes.
Daarna regen de heuvels en dalen zich aaneen. Dat betekent langzaam omhoog en full speed naar beneden. De dorpjes zijn vaak erg klein en er zijn weinig mensen te zien. Uiteindelijk na wat zoeken toch een kroegje gevonden waar wij chocolademelk hebben gedronken.
Bij St. Aubeyerre sur Dronne stopten wij even om te kijken hoeveel kilometer het nog was naar de camping. Direkt kwam er een bewoner uit huis gelopen om te vragen of we wel water genoeg hadden en of we nog iets nodig hadden. Het bleek een Engelsman te zijn die daar naar toe geëmigreerd was . Een praatje gemaakt en daarna doorgereden . We kwamen om half 3 op de camping aan.
Het is heerlijk weer en wij kunnen nog een lekker middagje luieren.
Het lijkt wel vakantie op deze manier.

Vandaag 71 km gereden zodat het totaal komt op 1252 km.
Diner: rijst met linzen en gehakt en uien / pudding



Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.